Markedsundersøkelse
Visjon Norge gjennomfører i disse dager en markedsundersøkelse for å kartlegge litt av våre seeres inntrykk av innold og programutvalg.
Undersøkelsen vil hjelpe oss til å forbedre innholdet i alt vi gjør.

Vi håper du tar deg tid til å svare på denne, og sende den videre til oss. Dette er helt frivillig. Det tar deg ca. fem minutter.

Vi takker for din deltagelse og støtte.

Delta i markedsundersøkelsen her
eller gå
videre til vår hjemmeside her
Nyheter

En av gjestene denne uken: Merete Heintz i NMSU

Møteplassen er i gang!
26.09.2011

Møteplassen er et nytt og spennende samtaleprogram som tar opp aktuelle temaer i tiden. 

 

- Vi ønsket å lage et konsept som tar både livet og kristenlivet på alvor, og som setter tro og hverdagsliv i sammenheng, forteller produsent Harald Wischmann om Møteplassen.

 

Temaet for Møteplassen denne uken er "Omsorg". Vi møter organisasjonssjef i NMSU (Det Norske Misjonsselskaps Ungdom) Merete Heintz. Hun snakker om Guds omsorg overfor oss. 

 

Det blir også et møte med Terje Forsberg som har skrevet boken "Aldri for sent å bli et lykkelig barn". Han opplevde grov omsorgssvikt i hele barndommen og fikk etterhvert billighetserstatning av staten for tapt barndom. Han ble en kristen i voksen alder og har klart å bytte ut hat med kjærlighet. Her forteller han hva det har medført i praksis.

 

Møteplassen er produsert av Eikon, og vil gå fra mandag til fredag kl. 19.00 på Visjon Norge.



SALGSTOPPEN
Flekkerøyguttene - Vi er på vei! 56 favoritter
199 kr
Marit & Irene 47 favoritter 3CD
199 kr
VARMENDE MUSKLER OG LEDD GEL med EDTA, 250 ml
275 kr
Ring the bell DVD 2013
199 kr
Hilde Nordvik CD pakke. Tilgitt, Bare gi meg Jesus, løft blikket opp.
299 kr
Lisa & Sofie Børud CD pakke
299 kr



Om oss Kontakt oss Presse Ta oss inn Gjestegården Bli fadder Hva vi tror Slik blir du frelst APP Stilling ledig Ressurser Ditt bønneemne